zpět seznam článků

Doprava nebo montáž postele? S námi se o nic starat nemusíte!

Zvažujete nákup nové postele, ale bojíte se, že ji nesložíte správně? Nechcete svou novou postel poškodit nebo nemáte nikoho, kdo by vám s tímto nelehkým úkolem pomohl? Nezoufejte a čtěte dál!

Doprava  montáž postele

Sestavení postele není občas úplně jednoduchý úkol. Může se taky stát, že nemáte nikoho, kdo by vám ji pomohl vynést do patra nebo přidržoval při montáži? Na koho se tedy obrátit? Odpověď je jednoduchá, na nás! Naši šikovní pomocníci v ProSpánku vám pomohou i s tou vaší postelí.

Víme, že většina z vás nevlastní dostatečně velké auto pro přepravu vašich vybraných kousků do vaší ložnice. Proto si nemusíte dělat vrásky a raději se obraťte na nás i s dopravou.

A jak je to tento měsíc?

V měsíci březnu navíc na vybrané postele poskytujeme dopravu a montáž zdarma. Naši kolegové vám postel přivezou, vynesou do patra a smontují přímo na místě. Ani s odpadem si nemusíte lámat hlavu. Co si přivezeme navíc, to si také odvezeme a vám tedy zbude pouze krásná nová postel ve vaší ložnici, na které si užijete zdravý spánek po celou noc. Už se těšíte? Tak neváhejte a navštivte některou z našich prodejen ProSpánek ještě tento měsíc. Akce platí do 31. 03. nebo do vyprodání zásob.


Poslední články

Jaro i ve vaší ložnici!

Jaro přináší spoustu krásných věcí, na které se těšíme celou zimu. První sluneční paprsky hned zlepší každému náladu a první jarní kvítky vykukují z trávy. Pojďme si to jaro pustit i do našich ložnic! Jak na to? Čtěte dál.

číst více

Naše tělo nikdy nespí! Co se s tělem děje během spánku?

Občas nás může vytrhnout zpět do reality sen, který je tak živý až se z něj procitneme během noci, ale většinou nás dokáže probudit až zazvonění budíku. Naše tělo však tak úplně nespí, jak bychom si mohli mylně myslet.
číst více