zpět seznam článků

Jaká předsevzetí si dáváme my v Prospánku?

Na konci roku snad každého napadne zrekapitulovat si, co se za uběhlý rok stalo, možná si i prohlédnout fotky a tak nějak se vlastně rozloučit s rokem, který končí. Přichází však nový rok a s ním i spoustu nových přání a cílů. Ať už vědomě, či nevědomě téměř každý si nějaké to předsevzetí dá a snaží se jej splnit.

Zdravá záda pro každého

Jak na to, aby nám toto nadšení z nových dnů s novým předsevzetím vydrželo, jste se již dověděli v minulém článku - Jak opravdu dodržet novoroční předsevzetí?

A protože předsevzetí si dává téměř každý, ani my v Prospánku nejsme výjimkou. I my si dáváme předsevzetí, které se snažíme splnit. Jaké je to naše?

Zdravá záda pro každého

Naším přáním a cílem jsou zdravá záda a kvalitní spánek pro každého, nehledě na to, jaké je zrovna v kalendáři datum. Toto naše přání není však tak nesplnitelné, jak se na první pohled může zdát. Ke zdravým zádům a kvalitnímu spánku totiž potřebujeme především dvě věci. Kvalitní matraci a vhodný rošt. Tyto dvě nezbytnosti, pokud jsou k sobě správně vybrány, vytváří naprostý základ vašich nerušených nocí plných kvalitního odpočinku pro vaše svaly, klouby, páteř a tak dále. Tím je zajištěn zdravý spánek, na který se budete těšit každičký den po celý rok.

Dalším naším předsevzetím je ušetřit vám alespoň trochu času navíc, který můžete trávit se svými blízkými. Proto zajišťujeme dopravu až k vám domů. Složité montování postele vás také nečeká. Naši specialisté to udělají za vás. A pokud zrovna potřebujete „pouze“ polštář nebo přikrývku, čas vám jistě ušetří i to, že naprostá většina našich produktů je dostupná skladem.

Posledním naším předsevzetím je, abychom vám byli čím dál blíž. Proto rozšiřujeme síť našich prodejen a snažíme se tak pokrýt celou Českou republiku. 

Pojďte plnit toto naše předsevzetí s námi a zajistěte zdravá záda pro vás i vaši rodinu. Prvním krokem je navštívení naší prodejny, kde vám naši proškolení specialisté rádi poradí s výběrem matrace, roštu, ale i dalších komponentů přesně podle vašich potřeb a představ.


Poslední články

Jaro i ve vaší ložnici!

Jaro přináší spoustu krásných věcí, na které se těšíme celou zimu. První sluneční paprsky hned zlepší každému náladu a první jarní kvítky vykukují z trávy. Pojďme si to jaro pustit i do našich ložnic! Jak na to? Čtěte dál.

číst více

Naše tělo nikdy nespí! Co se s tělem děje během spánku?

Občas nás může vytrhnout zpět do reality sen, který je tak živý až se z něj procitneme během noci, ale většinou nás dokáže probudit až zazvonění budíku. Naše tělo však tak úplně nespí, jak bychom si mohli mylně myslet.
číst více