Charles dark grey + matrace Cashmere Queen

sleva
36 %
Pokračovat v nákupu
Zobrazit varianty
a ceny

Technické parametry

Materiál čalounění tkaninou
Nosnost na osobu 150 kg

Výrobce

ProSpánek

Popis

Hledáte spojení postele a matrace, které ložnici nejen vhodně doplní, ale především z ní vytvoří dokonalou oázu odpočinku? V tom případě zvolte set tvořený postelí Charles a matrací Cashmere Queen.

Čalouněné postele patří právem mezi nejvyhledávanější. Hlavní důvod jejich velké obliby spočívá v jednoduchém designu, díky němuž si dokáží najít místo v ložnici zařízené v jakémkoliv stylu. Jinak tomu není ani v případě postele Charles. Ta již v prvním okamžiku zaujme dominantním čelem vysokým 133 cm každého, kdo třeba jen nahlédne do pokoje. Dokonalé místo odpočinku však vytvoří až ve spojení s matrací Cashmere Queen, který v sobě kombinuje taštičkové pružiny a kvalitní pěny.

Matrace díky zvoleným materiálům přináší nejen maximální pohodlí, ale pro vysokou technologickou vyspělost i potřebnou míru opory v každé spánkové pozici. Její vrchní vrstva je tvořena z paměťových pěn a jádro naopak systémem pružin uložených v jednotlivých taštičkách. V porovnání s tradičními pružinami zaručuje systém daleko nižší míru hlučností a delší životnost. Pomyslnou třešinkou na dortu je potah matrace s vysokým podílem kašmírových vláken, který dodává matraci neodolatelnou hebkost. Díky delikátnosti materiálu, není bohužel možné potah sejmout a prát, doporučujeme proto vybavit matraci kvalitním chráničem. Přijďte si spojení matrace Cashmere Queen a postele Charles vyzkoušet na kteroukoliv prodejnu společnosti ProSpánek. Uvidíte, že ve vaší ložnici již nebude místo pro jiné.

VZHLEDEM K CHARAKTERU KONSTRUKCE POSTELE, BOHUŽEL NENÍ MOŽNÉ K TÉTO POSTELI ZAJISTIT OSOBNÍ ODBĚR NA PRODEJNĚ. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ. DOPORUČUJEME TAKÉ OBJEDNAT BALÍČEK DOPRAVY SUPREME, KTERÝ OBSAHUJE MONTÁŽ POSTELE.


Doba dodání

Varianty expedované do 3 pracovních dnů:
žádné
Ostatní varianty:
do 10 pracovních dnů

Varianty výrobku

postel 180 x 200 54 990 Kč
34 990 Kč
skladem

Dodání do 10 pracovních dnů

ks
Celkem

Doprava od 1 000 Kč
Garance 100% spokojenosti Garance 100% spokojenosti
Záruka nejnižší ceny Záruka nejnižší ceny

Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.