Cashmere Queen - pružinová matrace

Litujeme, produkt již není v nabídce

Vyberte podobný produkt

Technické parametry

Materiál pružiny
Tuhost Na stupnici od 1 do 5, je 1 nejměkčí a 5 nejtvrdší matrací. Ve výběru správné tuhosti Vám může pomoci také následující formulace pocitů tuhosti:

tuhost pocit tuhosti
1 velmi měkká
2 měkká
3 středně tuhá
4 tvrdá
5 velmi tvrdá
3 (středně tuhá)
Nosnost na osobu 150 kg
Výška matrace 32 cm

Doporučení

Pro koho je matrace vhodná
Muž Muži obecně preferují středně tuhé a tužší matrace (tuhost 3 a vyšší). Ve vyšším věku je pak pro patřičné pohodlí doporučováno volit matrace s tuhostí o něco nižší, pro dostatečnou oporu optimálně z líné pěny.
Žena Ženy obecně preferují matrace měkčí až středně tuhé (tuhost 3 a méně). Pro dostatečný komfort je doporučováno volit matrace z líné pěny, které poskytují optimální kombinaci pohodlí (měkkosti) a potřebné opory.

Tuto matraci je vhodné uložit na: Nejen matrace ale také její uložení ovlivňuje kvalitu Vašeho spánku. Správnou volbou způsobu uložení zajistíte dlouhou životnost a hygienu matrace.
  • Statický rošt Laťový, lamelový nebo segmentový. Poskytuje kvalitní podklad matrace bez možnosti polohování. Důležitým parametrem je tuhost lamel nebo segmentů.
  • Polohovací rošt Poskytuje maximální pohodlí s možností různých stupňů polohování – záda, nohy, celek. Rošty jsou polohovatelné manuální nebo motorové.

Tato matrace napomáhá předcházet: Matrace Seay napomáhá předcházet některým zdravotním problémům.
Bolestem bederní a krční páteře Jádra matrací jsou certifikovány jako zdravotní a navrženy tak, aby zajistily anatomicky správnou polohu při spánku a pomohly při zdravotních komplikacích.
Bolestem kloubů Zdravotní matrace umožňuje potřebné uvolnění kloubů a vazů během spánku.
Projevům alergie Certifikované materiály zajišťují zdravotní nezávadnost, působí proti vzniku a množení roztočů a alergenů.
Neklidnému spaní Matrace Sealy stabilizuje tělo v optimální poloze a eliminuje převalování a otáčení během noci.
Oběhovým problémům Materiál matrace nevytváří protitlak a umožňuje bezproblémovou cirkulaci, kdy dochází k lepšímu prokrvení a tím pádem lepší relaxaci svalstva.

Výrobce

ProSpánek

Popis

Povrchové materiály matrace jsou pečlivě vybírány pro pocit vyjímečné hebkosti. Zvláště pak extrémně jemná a hřejivá tkanina s krémovým nádechem, která má vysoký podíl kašmíru - Cashmerre Queen. Jedinečné luxusní prošití zvýraňuje vyjímečné vlastnosti těchto hybridních matrací. Potah není snímatelný a kvůli delikátním materiálům nelze prát v automatické pračce. Matrace lze čistit pouze ručně - polosuchou houbičkou. Doporučujeme kvalitní matracový chránič a prostěradla na matrace do 35 cm (např. Tempur Fit).

Ohromným benefitem jsou 10 cm pěnové okraje po celém obvodu obou matrací - což zabezpečuje pevnost po celé ploše i v případě, kdy do postele uleháte nebo z ní vstáváte. Jedním z měřítek kvality matrací je její hmotnost. Každá z nich má cca 60 kg, doporučujeme tedy manipulaci minimálně dvou lidí. Nosnost matrací je 150 kg (na osobu).


Podobné produkty najdete také zde

ProSpanek Ostatní

Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.