Buková postel Veronika

Litujeme, produkt již není v nabídce

Vyberte podobný produkt

Technické parametry

Materiál buk
Záruka 2 roky

Výrobce

Mireal

Popis

VERONIKA je luxusní postel v komfortním zvýšeném provedení s horní hranou bočnice ve výšce 50 cm a zadním čelem vysokým 105 cm. Postel je vyráběna s úložným prostorem bez dna a dno je možné dokoupit za příplatek. U řady Veronika nabízíme tři typy nočních stolků, komody a zrcadlo. Úchytky k řadě Veronika jsou kombinaci kov + dřevo.

* Unikátní konstrukce spoje postranice - čela vylučující vrzání postele * Výškově nastavitelná lehací plocha * Spolehlivý záruční i pozáruční servis * Citlivý přístup k ekologii a zdravotní nezávadnosti všech výrobků MIREAL * Praktické a funkční konstrukční řešení všech modelů ložnic značky MIREAL umožňuje snadnou montáž - celou ložnici lze smontovat jen s pomocí šroubováku.

Postel je možné za příplatek objednat ve zkrácené nebo prodloužené délce. K posteli je také možné objednat doplňky jako skříně, komody, noční stolky a další, pro kompletní nabídku nás neváhejte kontaktovat.

Provedení buk je dodáváno standardně v odstínu 10 (přírodní buk), za příplatek je možný odstín 81 (třešeň světlá), 82 (třešeň tmavá), 33 (ořech tmavý), 91 (tabák), 96 (buk hnědošedý).


Může Vás zajímat

K posteli Veronika lze zakoupit i kompletní vybavení ložnice. Zde naleznete kompletní ceník těchto produktů.

Pokud si přejete zakoupit další komponenty ložnice Veronika, které jste nenalezli na eshopu, ale jsou uvedeny v tomto ceníku, kontaktujte naše operátory prostřednictvím online chatu, na emailu info@prospanek.cz nebo na telefonu 731 530 862.

Jak správně vybrat postel z masivu?
Jaký typ dřeva pro postel z masivu vybrat?

Podobné produkty najdete také zde

Postele z masivu

Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.