Biogel SOFT- gelová zónová matrace

Litujeme, produkt již není v nabídce

Vyberte podobný produkt

Technické parametry

Materiál gel
Tuhost Na stupnici od 1 do 5, je 1 nejměkčí a 5 nejtvrdší matrací. Ve výběru správné tuhosti Vám může pomoci také následující formulace pocitů tuhosti:

tuhost pocit tuhosti
1 velmi měkká
2 měkká
3 středně tuhá
4 tvrdá
5 velmi tvrdá
3 (středně tuhá)
Nosnost na osobu 130 kg
Snímatelný potah ano
Praní 60 °C
Výška matrace 23 cm
Potah Bamboo boa – potah obsahující jemné bambusové vlákno s hygroskopickými účinky, má antibakteriální vlastnosti a zabraňuje vzniku plísní. polyester
Doplňková úprava potahu Bambusové vlákno má antibakteriální vlastnosti a zabraňuje vzniku plísní. bambusové vlákno
Možnost atypických rozměrů ano
Záruka 5 let

Doporučení

Pro koho je matrace vhodná:
Muž Muži obecně preferují středně tuhé a tužší matrace (tuhost 3 a vyšší). Ve vyšším věku je pak pro patřičné pohodlí doporučováno volit matrace s tuhostí o něco nižší, pro dostatečnou oporu optimálně z líné pěny.
Žena Ženy obecně preferují matrace měkčí až středně tuhé (tuhost 3 a méně). Pro dostatečný komfort je doporučováno volit matrace z líné pěny, které poskytují optimální kombinaci pohodlí (měkkosti) a potřebné opory.

Tuto matraci je vhodné uložit na: Nejen matrace ale také její uložení ovlivňuje kvalitu Vašeho spánku. Správnou volbou způsobu uložení zajistíte dlouhou životnost a hygienu matrace.
  • Pevnou desku Pevná deska nebo podlaha je základním typem uložení matrace. Přes svou cenovou nenáročnost však neumožňuje dobrou cirkulaci vzduchu a provětrání matrace.
  • Statický rošt Laťový, lamelový nebo segmentový. Poskytuje kvalitní podklad matrace bez možnosti polohování. Důležitým parametrem je tuhost lamel nebo segmentů.
  • Polohovací rošt Poskytuje maximální pohodlí s možností různých stupňů polohování – záda, nohy, celek. Rošty jsou polohovatelné manuální nebo motorové.

Tato matrace napomáhá předcházet: Gelová matrace napomáhá předcházet některým zdravotním problémům.
Bolestem bederní a krční páteře Díky unikátním vlastnostem materiálu jádra dochází během spánku k uvolnění a zmírnění bolestí bederní a krční páteře.
Bolestem kloubů Gelová matrace umožňuje potřebné uvolnění kloubů a vazů během spánku.
Ztuhnutí svalstva Ložná plocha gelových matrací stimuluje akupresurní body, které napomáhají uvolnit svalstvo během spánku.

Výrobce

Geltech

Popis

Luxusní sedmizónová matrace z kombinace studené pěny a bio pěny s gelovými segmenty vhodná především pro alergiky. Pružná středová vrstva studené pěny v kombinaci s ložnou plochou z bio pěny s gelovými výplněmi napomáhá celkovému uvolnění a poskytuje opravdové pohodlí uživateli, který upřednostňuje komfortní středně tvrdé lůžko.

Sortiment gelových matrací najdete na našem partnerském eshopu v sekci matrace - gelové.


Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.