Bio Moore Fresh - polštář z líné bio pěny

Litujeme, produkt již není v nabídce

Vyberte podobný produkt

Technické parametry

Materiál bio pěna
Snímatelný potah ano
Praní 40 °C
Potah 100% bavlna. Aroma therapy - potah s vonnými mikrokapslemi Fresh bavlna
Doplňková úprava potahu Nespočet mikrokapslí s voňavými esencemi uvolňují během spánku příjemné vůně a pomocí této aromoterapie poskytují osvěžující spánek. vonné mikrokapsle
Záruka 2 roky

Doporučení

Pro koho je polštář vhodný:
Muž Muži obecně preferují středně tuhé a tužší polštáře. Ve vyšším věku je pak pro patřičné pohodlí doporučováno volit polštáře měkčí, pro dostatečnou oporu optimálně z líné pěny.
Žena Ženy obecně preferují polštáře měkčí až středně tuhé. Pro dostatečný komfort je doporučováno volit polštáře z líné pěny, které poskytují optimální kombinaci pohodlí (měkkosti) a potřebné opory.
Dítě Pro dospívající děti je doporučováno volit polštáře vyšší tuhosti ze studené pěny (to je navrženo na dospělého člověka), poskytující dostatečnou oporu a tuhost pro správný vývoj pohybového aparátu.

Tento polštář napomáhá předcházet: Polštáře z bio líné pěny napomáhají předcházet některým zdravotním problémům.
Ztuhnutí šíjových svalů Díky materiálu, který se přizpůsobuje tvaru hlavy, dochází k okysličení a uvolnění šíjových svalů.
Špatnému prokrvení krčních svalů Líná bio pěna se vyznačuje nízkou elasticitou a díky tomu se přizpůsobuje tvaru hlavy a krku aniž by vytvářela protitlak.
Bolestem krční páteře a hlavy Líná bio pěna zajišťuje anatomicky správnou polohu během spánku a antidekubitní efekt materiálu umožňuje dostatečné prokrvení a relaxaci svalů.
Neklidnému spaní Materiál polštáře dokonale kopíruje tvar hlavy a šíje, během noci tak eliminuje otáčení a převalování.
Tento polštář je vhodný pro spánek: Polštář udržuje hlavu v anatomicky správné poloze a zajišťuje její dostatečnou oporu. Proto je nutné správně volit nejen materiál, ale také tvar polštáře, vhodný pro polohu spánku, na kterou jste zvyklí.
Na boku
Na zádech
Na břiše

Výrobce

PerDormire

Popis

Polštář je vyroben z tzv. „bio líné pěny“ BioGreen, která obsahuje čisté přírodní oleje. Tato pěna kopíruje tvar hlavy a krku a přizpůsobuje se jejímu tlaku. Je alergicky neutrální a nevytváří živné prostředí pro roztoče. Potah je vytvořený ze 100% bavlny obsahující nespočet mikrokapslí s voňavými esencemi, které uvolňují během spánku příjemné vůně a pomocí této aromoterapie poskytují osvěžující spánek. Polštář vydrží vonět po 10 až 15 vyprání.

Polštář obsahuje separační povlak, který zvyšuje životnost polštáře. Chrání jádro, aby se na něj lépe dával potah a také chrání jádro před odíráním a drolením výplně.

Polštář koupíte jak se separačním povlakem tak s potahem polštáře.


Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

Dvořáková, 9. 12. 2015 09:55

Dobrý den, máte tyto polštáře-jedno jaké vůně- v Plzni na prodejně? jedná se o 4ks.Děkuji Dvořáková


ProSpanek, 15. 12. 2015 12:31

Vážená paní Dvořáková,

polštáře v počtu 4 kusů máme na prodejně v Plzni skladem.

Náš specialista na zdravý spánek vás rád přivítá a bude se vám plně věnovat.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Jana Hloušová

e-shop ProSpanek.cz


lenka, 7. 5. 2013 23:34

Dobrý den chtěla bych se zeptat při objednání 2 polštářů Bio Moore Fresh je doprava zdarma?
děkuji za odpověď


9. 5. 2013 10:40

Dobrý den,

při objednání 2ks polštáře Bio Moore Fresh není doprava zdarma. Hradí se poštovné 99,-Kč + dobírka 30,-Kč (převod 0,-Kč). Doprava zdarma je při nákupu nad 3500,-Kč.

S pozdravem ProSpanek Team

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.

Lukáš Petz, 24. 4. 2015

Opravdu jsem nadšený. Od první noci co jsem polštář použil se mi spí mnohem lépe a klidněji. Jakmile se položím na polštář perfektně se vytvaruje tak jak je potřeba aby mi zafixoval jak hlavu tak krční páteř. I se mnohem miň přes noc otáčím a jsem schopen spát celou v jedné či dvou pozicích a spím doopravdy tvrdě a bez buzení. Musím říct, že cena pro mě byla vysoká, ale nyní po 14 dnech používání jsem jiného názoru . Neměnil bych !!

Pro 94 lidí z 216 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE

jitka, 15. 12. 2015

Naprosto perfektní, trpěla jsem na migrény, bolest zad a to vše po několika dnech zmizelo. Polštář jsem ihned obstarala celé rodině. je to sice investice, ale dobře vložená. JD

Pro 1 lidí z 8 byla tato recenze přínosná. Pomohla také Vám? ANO NE