Akino Original - čalouněná postel s elektrickými rošty + 2 matrace

Technické parametry

Materiál čalounění koženkou
Záruka 5 let

Výrobce

Hollandia

Popis

Balíček obsahuje postel Akino s elektrickými rošty a dvě matrace TEMPUR Original 19 o rozměru 90x200 cm.

Úkolem kvalitní postele je nabídnout komfortní a zdravý spánek a zároveň dodat ložnici onen správný šmrnc. Nechtějte se spokojit jen tak s něčím a vsaďte na spací systém Akino s integrovanými polohovacími rošty, které jsou vkusně začalouněné do postele a dodávají funkčnost elegantním oblým křivkám celé postele s neokoukanými diagonálně zkosenými nohami.

Nevíte-li si s výběrem dokonalého lůžka rady, pak je spací systém Akino pro vás skvělou volbou. Součástí postele je bytelný rám a odolné motorově polohovatelní rošty. Vy se tak nemusíte o nic starat a rázem získáte dokonalé celistvé lůžko, díky kterému bude váš spánek nejen daleko zdravější, ale i pohodlnější.

Díky integrovanému polohovatelnému roštu si dle vlastních potřeb budete moci přizpůsobit polohu lůžka tak, jak se vám to bude zrovna hodit. Ať už si budete chtít v posteli číst, dívat se na televizi nebo si číst poutavou knihu, spací systém Akino se během několika vteřin vašim potřebám dokonale přizpůsobí. Možnost polohování vás rovněž nebude omezovat ani během spánku, kdy si budete moci vybrat přesně takovou polohu, která je pro váš spánek nejkomfortnější.

• Čelo postele výška: 100 cm (od podlahy)
• Výška nohy: 12 cm

Matrace TEMPUR Original 19: Vyzkoušejte, kde to všechno začalo. Matrace Original poskytuje všechny hlavní výhody výrobků TEMPUR – pohodlí díky zmírnění tlaku a terapeutickou oporu. To je ten pravý dojem z výrobků TEMPUR – čistý a jednoduchý.

Matrace Original 19 cm má horní vrstvu tvořenou 8 cm materiálu TEMPUR, laminovanou na 11 cm vysokou pružnou základní vrstvou z polyuretanové pěny. Systém proudění vzduchu mezi vrstvou TEMPUR a pěnovou základnou zajišťuje další hloubkovou pružnost a výborné odvětrávání vzduchu matrací. Ideální pro nízké moderní kostry postelí.

Matrace Original je dokonalá pro každého, kdo dává přednost spánku na pevnější matraci.


Zeptejte se na cokoliv…

zadaný email nebude u otázky zobrazen
Sem napište svou otázku.

Napiště svoji recenzi k tomuto produktu

zadaný email nebude u otázky zobrazen
pro hodnocení klikněte
Sem napište celkové shrnutí Vašeho dojmu a výsledného hodnocení produktu.
Klady a zápory uvádějte každý bod na samostatný řádek.
Pokud Vás nic nenapadá, nechte pole prázdné.