info@prospanek.cz
+420770100440
poradenská linka je dostupná Po - Pá od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zavřít
0 0 Kč
Váš košík je zatím prázdný.
Úvodní strana Polštáře a přikrývky Polštáře Polštáře Tempur Klasický polštář přinášející skvělou oporu a komfort v jednom TEMPUR® Traditional Soft, 70x50 cm

Klasický polštář přinášející skvělou oporu a komfort v jednom TEMPUR® Traditional Soft, 70x50 cm

2/5
1 hodnocení
Polštář TEMPUR® Traditional tradičního tvaru nabádá k objetí a vyhovuje všem polohám ve spánku. Polštář je dostupný ve 3 variantách: měkčí, středně tuhý a tužší. Zobrazit více
Značka: Tempur
? Pomoc s výběrem

Vlastnost

Firm Medium Soft
Na objednávku - zboží doručíme v týdnu od 06.02. do 10.02.
Doprava od 0 Kč ?
4 090 Kč

Polštář TEMPUR® Traditional tradičního tvaru nabádá k objetí a vyhovuje všem polohám ve spánku. Polštář je dostupný ve 3 variantách: měkčí, středně tuhý a tužší. Jednoduše si vyberte polštář, který vám nejlépe vyhovuje. Polštář je antialergický, antiroztočový a antimikrobiálně ošetřený, aby předcházel vzniku a množení mikroorganizmů a udržoval svěžest.
Atraktivní snímatelný a pratelný potah je vyrobený ze 100% bavlny. Potah splňuje normy certifikátu Oeko-tex® 100, což znamená, že byl testovaný na přítomnost škodlivých látek a nepředstavuje žádné riziko pro zdraví. Vyrobený z materiálu TEMPUR pro vynikající komfort a podporu. S tradičním tvarem nabádajícím k objetí vyhovující všem spánkovým polohám. Dostupný v měkké, středně tuhé a tuhé verzi. Polštář je hypoalergenní a neobsahuje žádné obecně známé alergeny. Polštář je antimikrobiálně ošetřený aby předcházel vzniku a množení mikroorganismů a udržoval svěžest. Atraktivní potah je vyroben ze 100% bavlny. Potah lze snadno sejmout a prát v pračce. Potah je certifikovaný podle norem Oeko-TEX 100, což znamená, že u něj bylo provedeno testování na přítomnost škodlivých látek a nepředstavuje tak žádné zdravotní riziko. Polštář obsahuje separační povlak, který zvyšuje životnost polštáře. Chrání jádro, aby se na něj lépe dával potah a také chrání jádro před odíráním a drolením výplně. Polštář koupíte jak se separačním povlakem tak s potahem polštáře.

Technické parametry

Materiál paměťová pěna ? , Tempur ?
Rozměr 50x70 cm
Snímatelný potah ? ano
Doplňková úprava potahu ? antimikrobiální úprava ?
Pro koho je vhodná pro alergiky, pro děti
Šířka 50 cm
Délka 70 cm
Atypy ? ne
Vhodnost pro spánek na boku ? , na zádech ? , na břiše ? , univerzální
Praní 60°C
Anatomické ne
Potah 100 % bavlna
Vlastnost Soft
Záruka ? 3 roky
2/5
na základě 1 hodnocení
5 hvězdiček
4 hvězdičky
3 hvězdičky
2 hvězdičky
1 hvězdička

Nové hodnocení

Polštář nelze prát i když má štítek s piktogramy, že můžete. Po vypraní se rozdrolí vnitřek a je na vyhození. Chybí informace jak pečovat o polštář (jasně, potah vyperete, ale propocený polštář ?)