info@prospanek.cz
+420770100440
poradenská linka je dostupná Po - Pá od 8:00 do 18:00 a So - Ne od 9:00 do 16:00
Menu Zavřít
0 0 Kč
Váš košík je zatím prázdný.
Úvodní strana Postele Postele podle rozměrů Postele 180x200 cm Masivní postel z dubového dřeva Celin K3, provedení D1, 180x200 cm
Doprava zdarma
Vyrobeno v ČR

Masivní postel z dubového dřeva Celin K3, provedení D1, 180x200 cm

Postel Celin K3 s kulatým nožním čelem z celomasivní kolekce postelí ProSpánek. Zobrazit více
Značka: ProSpánek
? Pomoc s výběrem
Na objednávku - zboží doručíme v týdnu od 28.11. do 02.12.
Doprava od 0 Kč ?
50 990 Kč

Celin K3 vyniká plným vertiklně děleným hlavovým čelem, které je zasazené pod mírným úhlem do masivních nohou postele. Pro výrobu celomasivních postelí jsou používány výhradně dvě dřeviny. Moderní. čistý a hladký buk nebo majestátní dub s výraznou kresbou dřeva. Z pohledu pevnosti postele lze označit buk i dub za stejně tvrdé dřeviny, finální tvrdost je pak vždy dána místem původu dané dřeviny. Pocitově však jednoznačně vede nám známý majestátní dub se svou širokou korunou. Sama skutečnost, že právě na pilotech z dubu stojí Benátky, v nás evokuje pocit pevnosti a dlouhověkosti.
Na výběr dvě varianty povrchové úpravy:

 • Lakovaná. respektive mořená a lakovaná povrchová úprava, představující 10 barevných odstínů včetně přírodního provedení. Jedná se o kvalitní lak, tvořící odolnou ochranu povrchu postele. Běžnou údržbu a úklid lze provádět suchým nebo lehce vlhkým hadříkem.
 • Povrchová úprava postele směsí oleje a vosku. přičemž olej proniká do hloubky 1 – 2 mm do dřeva a vosk zůstávající na povrchu. vytváří hedvábný lesk. Jedná se o kvalitní ekologickou povrchovou úpravu speciálními osmo oleji. Běžnou údržbu a úklid lze provádět suchým nebo lehce vlhkým hadříkem. Generální údržbu a oživení povrchu lze provést dalším nátěrem osmo oleje a následným vytřením do sucha.

Pevnost: Všechny typy postelí mají pevné rohové spojení, skládající se z léty prověřené kombinace matice, šroubu a závrtné matice umožňující pohodlné dotažení. Na pevnost celého rámu postele je poskytována záruka 5 let.
Rozměry: Rozměry postele jsou uvedeny níže. Celkovou výšku ložné plochy tvoří výška vybrané matrace, výška roštu a výška polohy stavitelného kování nebo latí připevněných k bočnici postele. Doporučujeme proto výšku ložné plochy vybrané postele konzultovat s obchodníkem ProSpánek.

 • Výška hlavového čela: 105 cm
 • Výška nožního čela: 50 cm
 • Výška horní hrany bočnice od země: 50 cm
 • Vlastní výška bočnice: 27 cm
 • Hmotnost postele: Při výběru postele je potřeba brát zřetel i na vlastní hmotnost postele, neboť pohlcení kinetické energie je přímo úměrné hmotnosti postele.
  Rošty: Rošty jsou uloženy na smrkových latích, které lze při vlastní montáži postele připevnit ve 3 výškách k bočnici postele z důvodu optimálního nastavení výšky ložné plochy lůžka.
  Úložné prostory: Postel Celin je možné doplnit praktickým úložným prostorem v podobě přední nebo boční zásuvky nebo úložného boxu pod postel přístupného z horní části postele.
  K postelím nabízíme také noční stolky, komody, moderní lavice před postel, se kterými je možné vytvořit jedinečný interiér celé ložnice.
  Postel je standardně dodávána bez roštů a matrací. Postel je dodávána v demontovaném stavu. Montáž postele je možné si přiobjednat.

Technické parametry

Materiál masiv
Rozměr 180x200 cm
Nosnost na osobu 150 kg
Výška čela 105 cm
Výška horní hrany bočnice od země 50 cm
Způsob uchycení roštů ? kování
Barva D1
Šířka 188 cm
Délka 210 cm
Atypy ? ano
Výška čela od bočnice 55 cm
Počet výškových poloh pro uložení roštu ? 7
Vlastní výška bočnice 27 cm
Nejnižší uložení kování 29 cm
Nejvyšší uložení kování 41 cm
Záruka ? 5 let