Produkty PerDormire

ve filtru: 46
 
od 890.00,- do 53240.00,-
 
 

 
 
 
  • SPÁČ
  • MATERIÁL
  • VLASTNOSTI
  • VÝROBCE
 
 
 
 

Značka PerDormire je na trhu přítomna již po dobu více než třiceti let. Od roku 1971 se z malé rodinné firmy vypracovala ve společnost patřící dnes v oblasti moderní kultury spaní mezi nejvýznamnější výrobce matrací.

Značku PerDormire prezentuje několik desítek produktů v kolekcích matrací, polštářů, roštů a dalších doplňků pro zdravý spánek. Používání nejnovějších materiálů speciálně vyvinutých renomovanými společnostmi zaručuje špičkovou kvalitu a vysoké užitné vlastnosti těchto výrobků. Po zamyšlení se nad zdravotním stavem naší planety se shodli na nutnosti snížit dopad výroby na životní prostředí, proto využívá pouze opětovně využitelné a ekologické materiály a postupy, které jsou šetrné k životnímu prostředí.

Zaměřením se na jednotlivé potřeby bylo u výrobků PerDormire díky stálému vlastnímu vývoji a nejlepším technologiím dosaženo specializace pro různé skupiny uživatelů. Výrobní sortiment uspokojí potřeby všech typů uživatelů od nemocnic přes velké hotely až po individuální potřeby našich zákazníků, včetně speciálních projektů, například zájemců o vybavení jachet a luxusních rezidencí.

Dnes v moderním světě existují nové požadavky, nový životní styl, nové výrobky, ale postele stále zůstávají místem, kde všichni stráví téměř jednu třetinu života, a proto je kvalitní matrace podstatným prvkem v tom, jak celkově zlepšit zdravý životní styl každého jedince.

 
 
 
 

Rychlý kontakt

gsm   731 530 862
e-mail    info@prospanek.cz

Akce

Postel Leona 1 - buk

 
Postel Leona 1 - buk

Jednoduchá elegantní postel z bukového masivu

 
9048 Kč 8143 Kč 

Matrace Julie 1+1

 
Matrace Julie 1+1

sendvičová zónová patrnerská matrace ze studené pěny

 
14980 Kč 7490 Kč 

Matrace Fox (Wellness) - 28 cm

 
Matrace Fox (Wellness) - 28 cm

Luxusní partnerská matrace vysoká 28 cm z líné bio pěny.

 
27380 Kč 13690 Kč